به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرسا

افزایش ۴ دلاری قیمت سیمان صادراتی از مرزهای شمالی

share
رئیس انجمن سیمان از افزایش ۳ تا ۴ دلاری قیمت هر تن سیمان صادراتی از مرزهای شمالی کشور خبر داد و گفت: در مورد قیمت‌گذاری جدید سیمان قابل عرضه در داخل نیز در حال رایزنی با وزارت صنعت هستیم.
افزایش ۴ دلاری قیمت سیمان صادراتی از مرزهای شمالی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرسا،عبدالرضا شیخان اظهار داشت: قیمت سیمان صادراتی ایران به کشورهای حوزه CIS بین ۳ تا ۴ دلار افزایش یافت و در حال حاضر متوسط قیمت صادراتی هر تن سیمان ایران به این منطقه ۱۴۵ هزار تومان است.

 وی با بیان اینکه در مرزهای عراق مشکلاتی برای صادرات سیمان ایران وجود دارد، گفت: در حال رایزنی برای حل این مشکلات هستیم تا بعد از آن، قیمت‌گذاری جدید در این منطقه نیز انجام شود.

شیخان با اشاره به برگزاری جلساتی با مسئولان وزارت صنعت در مورد قیمت‌گذاری جدید سیمان، اظهار داشت: امیدواریم طی هفته آینده در این باره به نتیجه مشخصی برسیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرسا در این راستا نمایشگاه اختصاصی انرژی ، صنعت و ساختمان جمهوری اسلامی ایران توسط شرکت مدیریت تجارت و رویداد آرسا در هرات افغانستان از 29 مهر ماه الی 1 آبان ماه و نمایشگاه تخصصی مواد غذایی ایران از 4 الی 8 آذر ماه امسال در تالار جلال الدین محمد بلخی هرات افغانستان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

Share on Google+Share on LinkedInTweet about this on TwitterShare on Facebook
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 رای, میانگین: 1.00 از 5)
Loading...

Comments

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

News Feed
Sponsors
  • سازمان صنعت،معدن و تجارت خراسان رضوی
  • سازمان توسعه تجارت ایران
  • تنظیمات