جلالی پور با اشاره به افزایش تعداد نمایشگاه در عراق اعلام کرد

صنعت نمایشگاهی تابع قانون عرضه و تقاضا است

share
مدیرکل دفتر امور ترویج تجارت با بیان اینکه ‌صنعت نمایشگاهی تابع قانون عرضه و تقاضا است، اظهار داشت:‌ با توجه به افزایش رونق بازار در عراق، تعداد نمایشگاه در این کشور افزایش یافته است.
صنعت نمایشگاهی تابع قانون عرضه و تقاضا است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرسا،  به نقل از  روابط عمومی سازمان توسعه تجارت، «مهرداد جلالی پور» با بیان این مطلب افزود:‌ استقبال غرفه‌داران ایرانی از این نمایشگاه‌ها این موضوع را تایید می‌کند به‌طوری‌که تعداد غرفه‌داران در نمایشگاه‌های سه ماه اول سال‌جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته حدود دو برابر شده است.

وی گفت: سال گذشته تعداد 20 مجوز برای برگزاری نمایشگاه درعراق صادر شد که این میزان در سال جاری به 26 مورد رسیده است.

جلالی‌پور افزود:‌ بدیهی است حضور هر چه بیشتر صادرکنندگان ایرانی در این بازار پراهمیت، نتایج و دستاوردهای ارزشمندی به همراه خواهد داشت و موجب رشد و گسترش صادرات کشورمان می‌شود.

وی تصریح کرد:‌ هم‌اکنون کشور عراق یکی از مهم ترین بازارهای صادراتی برای کالاها و خدمات کشورمان محسوب می‌شود، به ویِژه اقلیم کردستان عراق که از امنیت و ثبات بیشتری برخوردار است  و می‌تواند سهم قابل توجهی از تولیدات و خدمات صادراتی ایران را به خود اختصاص دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرسا در این راستا نمایشگاه اختصاصی انرژی ، صنعت و ساختمان جمهوری اسلامی ایران توسط شرکت مدیریت تجارت و رویداد آرسا در هرات افغانستان از 29 مهر ماه الی 1 آبان ماه و نمایشگاه تخصصی مواد غذایی ایران از 4 الی 8 آذر ماه امسال در تالار جلال الدین محمد بلخی هرات افغانستان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

Share on Google+Share on LinkedInTweet about this on TwitterShare on Facebook
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comments

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

News Feed
Sponsors
  • سازمان صنعت،معدن و تجارت خراسان رضوی
  • سازمان توسعه تجارت ایران
  • تنظیمات