به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرسا

عوارض صادرات زعفران حذف شد

share
عضو شورای ملی زعفران از حذف عوارض پنج درصدی صادرات زعفران با بسته‌بندی‌های بیش از 30 گرم خبر داد.
عوارض صادرات زعفران حذف شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرسا، علی حسینی – نایب رییس انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان زعفران خراسان جنوبی با بیان این‌که این مساله تاثیر بسزایی در بازارهای هدف دارد، گفت: این موضوع می تواند رشد آهنگ صادرات زعفران را افزایش دهد.

وی با بیان این‌که با یک جهش قابل انتظاری در این چند ماه پیش رو در صادرات زعفران روبرو هستیم، گفت: با توجه به این که در فصل برداشت زعفران هستیم انتظار می رود امسال 30 درصد نسبت به سال گذشته صادرات زعفران افزایش یابد.

حسینی حذف این تعرفه را موجب رونق بازار عنوان و اظهار کرد: این مساله می‌تواند تاثیر بسیاری در بهبود وضعیت بازار داشته باشد.

عضو شورای ملی زعفران با بیان این‌که باید در حذف تعرفه ها ثبات وجود داشته باشد، اظهار کرد:‌ چند سال پیش این تعرفه حذف اما بعد از مدتی دوباره برقرار شد که موجب ایجاد ضرر و زیان به بخش زعفران شد.

وی ادامه داد:‌ انتظار می رود ثبات در قوانین وجود داشته باشد و این تعرفه به حالت سابق بازنگردد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرسا در این راستا نمایشگاه اختصاصی انرژی ، صنعت و ساختمان جمهوری اسلامی ایران توسط شرکت مدیریت تجارت و رویداد آرسا در هرات افغانستان از 29 مهر ماه الی 1 آبان ماه و نمایشگاه تخصصی مواد غذایی ایران از 4 الی 8 آذر ماه امسال در تالار جلال الدین محمد بلخی هرات افغانستان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

Share on Google+Share on LinkedInTweet about this on TwitterShare on Facebook
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Comments

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

News Feed
Sponsors